ÇağdaşNet - Bilişim Reklam ve Promosyon Hizmetleri
 
 
0212  482 33 51
  
Web Tasarım :  Firmanızın tanıtımı için internet ortamında bir dünya oluşturalım E-Ticaret :   Ürünlerinizi pazarlamak için internette bir mağazanız olsun... AdWord Google Reklam : Firmanızın ve Markanızın reklamları Google'de yayınlansın... Promosyon : Firmaların kendilerini görsel olarak tanıtabilecekleri ürün ve hizmetler...  
          BİLGİSAYAR ÜRÜNLERİ
          HAZIR SİTELER
          PROMOSYON ÜRÜNLERİ
           WEB TASARIM TALEP FORMU
        E-TİCARET TALEP FORMU
          Google ADWORDS TALEP FORMU
          TOPLU MAİL GÖNDERİM TALEBİ
          PROMOSYON TALEP FORMU
Hakkımızda...

ÇağdaşNeT Bilişim Hizmetleri kuruluşunuzun dünyaya açılan penceresidir. Kurumsal Kimliğinizi yansıtırken, e-ticari avantajlarından yararlanmak için gerekli olan profesyonel Internet hizmetlerini veren çözüm ortağınızdır.

Firmamız 2000 yılında kurulmuş ve ilk ismi S.O.S Computer olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Müşterilerine, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetleri sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamayı kendisine prensip edinmiştir.

Sunduğumuz hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri ve Online Ticaret Projeleri yanı sıra , Bilgisayar satışları, Periyodik bakımları, Kamera Güvenlik Alarm sistemleri, Promosyon ürün ve hizmetlerini sağlamaktadır. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. En ucuzu değil en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Biz ÇağdaşNeT olarak Türkiye”ye Avrupa standartlarında hızlı, kaliteli hizmet sunmayı ve sizi memnun etmek için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Facebook'ta Paylaş Facebook Sayfamız
 

 

 
ÇağdaşNeT Bilişim Reklam ve Promosyon Hizmetleri
0 555 208 20 43
© 2000 - 2009 Her Hakkı Saklıdır

  Valid CSS!