ÇağdaşNet - Bilişim Reklam ve Promosyon Hizmetleri
 
 
0212  482 33 51
  
Web Tasarım :  Firmanızın tanıtımı için internet ortamında bir dünya oluşturalım E-Ticaret :   Ürünlerinizi pazarlamak için internette bir mağazanız olsun... AdWord Google Reklam : Firmanızın ve Markanızın reklamları Google'de yayınlansın... Promosyon : Firmaların kendilerini görsel olarak tanıtabilecekleri ürün ve hizmetler...  
          BİLGİSAYAR ÜRÜNLERİ
          HAZIR SİTELER
          PROMOSYON ÜRÜNLERİ
           WEB TASARIM TALEP FORMU
        E-TİCARET TALEP FORMU
          Google ADWORDS TALEP FORMU
          TOPLU MAİL GÖNDERİM TALEBİ
          PROMOSYON TALEP FORMU
   
Kamera Alarm Güvenlik Sistemleri

Güvenliğin en yüksek seviye de olması gereken mekanlar, şirketler, kurum ve kuruluşlar için kamera görüntüleme sistemleri kullanılmalıdır. Kamera sistemleri sayesinde mekanda oluşan olayları anında görüntüleyebilir ve kayıt altında tutabilirsiniz.

ÇağdaşNeT, sizi risklerden uzak tutacak, onları kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlayacak çözümler üretebilen ve bunları uzman kadrosuyla uygulayabilen sektördeki önde gelen firmalardan biridir. Kalite düzeyi ve hizmet anlayışı ile kapalı devre kamera kontrol sistemleri, giriş-çıkış kontrol sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, yangın algılama sistemleri, x-ray paket kontrol cihazları ve kapı-el tipi metal dedektörleri gibi güvenlik ekipmanları, seslendirme anons sistemleri, konularında müşterilerinin gereksinimlerine yönelik çözümler geliştirmekte ve anahtar teslimi taahhüt anlayışı ile bu sistemleri kurmaktadır. Risk Yönetim Sistemlerine ihtiyacınız varsa bize danışmadan karar vermeyin.

Facebook'ta Paylaş Facebook Sayfamız
 

 

 
ÇağdaşNeT Bilişim Reklam ve Promosyon Hizmetleri
0 555 208 20 43
© 2000 - 2009 Her Hakkı Saklıdır

  Valid CSS!